Ozon Terapi Destekli
İMPLANT

Ozon Terapi bağışıklık sisteminizi güçlendirerek vücudunuzu virüs ve mikroplara karşı koruma altına alırken hayat enerjinizi yenileyerek kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlar. Ozon Terapi’nin bir diğer faydası, vücuttaki yara iyileşmelerini hızlandırmasıdır; bundan dolayı Ozon Terapi Destekli İmplant Tedavisi vücudunuzu yenilerek tedavi sonrası dişlerinizin en kısa zamanda kaynamasını sağlar! Türkiye’de ve Dünyada ilk kez polikliniğimizin uzman diş hekimleri ve sertifikalı Ozon Terapi uzmanları tarafından uygulanan Ozon Terapi Destekli İmplant Tedavisi ile taptaze bir bedene ve yepyeni bir gülüşe sahip olabileceksiniz!

Yeşiltepe Polikliniği olarak sizin daha güzel bir gülüşe sahip olmanız için sunduğumuz özel avantajlarla, Ücretsiz Konaklama ve Ücretsiz Transfer’le hizmetinizdeyiz. Yeşiltepe Diş Polikliniği olarak sadece Almanya ve İsviçre üretimi ömür boyu garantili implantlar kullanmaktayız.

Size özel ve çene yapınıza uygun olarak yapılan İmplant Tedavisi ile ömür boyu mükemmel ağız konforuna, özgüvenli ve estetik bir gülüşe sahip olacaksınız! Polikliniğimizde güvenle ve huzurla tüm diş tedavilerinizi yaptırabilmeniz için, COVID-19 tedbirlerini sıkı şekilde alıyor, Dünya Sağlık Örgütü onaylı dezenfeksiyon ürünleriyle düzenli olarak ortam dezenfeksiyonu yapıyoruz!

İmplant Tedavisi
NASIL YAPILIR?

1. Öncelikle boy ve ebat olarak işlem uygulanacak bölgeye uygun implant seçilir. Bölgedeki kemik miktarı ve boyuna bağlı olarak kimi zaman daha uzun implantlar tercih edilirken kimi zaman da daha kısa boylu mini implantlar tercih edilir.

2. Kullanılan implantlar genellikle insan vücuduna uyumluluğu yüksek olan titanyum ve alaşımlarından imal edilir. Fakat titanyum alerjisi gibi bir durum mevcut ise zirkonyum gibi yine biyolojik uyumluluğu yüksek başka maddelerden üretilen implantlar kullanılabilir.

3. İmplant uygulamasına başlamadan önce, implant yapılacak bölge ya da bölgeler lokal olarak uyuşturulur. Bazı durumlarda genel anestezi tercih edilebilmektedir.

4. Diş eti dokuları cerrahi olarak kaldırılıp implantın yapılacağı kemik bölgesi görünür hale getirilir.

5. Bazı durumlarda, özellikle kemiğe dair bir sorunun bulunmadığı tek diş implantlarında, ”kapalı implant tekniği” olarak anılan bir yöntem uygulanabilmektedir. Bu yöntemde diş etinin cerrahi olarak uzaklaştırılmasına gerek duyulmamakta ve yalnızca implantın yapılacağı bölümün üstü tıpkı bir kapak gibi açılmaktadır.

6. Kemik üzerine, özel bıçaklar içeren aletler yardımıyla, implantların yerleşeceği yuvalar açılır.

7. Günümüzde kullanılan yeni nesil implantlar genellikle küçük birer vida şeklindedir. İmplantlar kemiğe açılan yuvalara, implant uygulaması için özel olarak tasarlanmış aletler aracılığıyla, vidalama şeklinde yerleştirilir.

8. Eğer herhangi bir sorun yoksa bir implant uygulaması yaklaşık 20-30 dakika sürmektedir. Uygulanacak implant sayısına göre bu süre değişmektedir. Uygulama sonunda implantların yerleştirildiği bölge dikişlerle kapatılır.

9. Yeşiltepe Polikliniği’nde İmplant Tedavisi 1 günde yapılmaktadır.

Hızlı İletişim

+90 555 000 22 42
+90 555 000 22 42

Hızlı İletişim Formu

Form aracılığıyla günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz.

  Mükemmel
  SONUÇLAR

  https://yesiltepedis.com/wp-content/uploads/2020/10/home-services-1.jpg

  Diş İmplantı

  Diş eksikliklerinizi doğru şekilde telafi etmeniz ve daha sağlıklı ve konforlu dişlere sahip olmanız için İmplant tedavisini Ozon Terapi desteğiyle veriyoruz.

  https://yesiltepedis.com/wp-content/uploads/2020/10/home-services-2.jpg

  Zirkonyum Kaplama

  Diş etinize uyumlu, doğal ve dayanıklı olan Zirkonyum Kaplama’yla dişlerinizi daha estetik bir görünüme kavuşturuyoruz.

  https://yesiltepedis.com/wp-content/uploads/2020/10/home-services-3.jpg

  Lamina Kaplama

  Dişlerde oluşan boşlukları kapatmak, aşınmış dişlerin görüntüsünü düzeltmek ve daha beyaz dişler için Lamine Kaplama yöntemni uyguluyoruz.

  https://yesiltepedis.com/wp-content/uploads/2020/10/home-services-4.jpg

  Estetik Gülüş Tasarımı

  Estetik gülüş tasarımıyla dişlerinizi daha sağlıklı hale getirerek, özel bilgisayar programlarıyla sizin için daha estetik gülüş planlanması yapıyoruz.

  Bize Ulaşın

  Aşağıdaki iletişim ortamlarından 7/24 bize ulaşabilirsiniz

  1997'den beri Hizmetinizdeyiz
  https://yesiltepedis.com/wp-content/uploads/2020/10/1997-1.png
  Sosyal Medya

  © 2020 Yeşiltepe Diş Polikliniği Tüm Hakları Saklıdır

  © 2020 Yeşiltepe Diş Polikliniği Tüm Hakları Saklıdır

  Hemen Ara Bilgi Al
  İmplant İçin
  Hizmetler İçin
  ×

  Powered by WhatsApp Chat

  × WhatsApp İletişim